Nasza ekipa

team

Poznaj naszą ekipę

obserwuj nas
Nasz team

Nasi instruktorzy

Poznaj nasz zespół pasjonatów, którzy nie tylko kochają jeździć na deskorolce, rolkach czy BMX, ale także dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, tworząc inspirujące środowisko do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Kamil - Malto
deskorolka


Związany z deskorolką od najmłodszych lat. Jest to dla niego sposób wyrażania siebie jak i pokonywania własnych granic. Jego podejście do jazdy jest pełne kreatywności, co sprawia że każda sesja na desce jest wyjątkowa. W świecie skateboardingu najbardziej inspirujący dla niego jest kontakt z innymi ludźmi ze środowiska, co sprawia że każda sesja jest unikalna i pozwala rozwijać umiejętności.

Michał - Raku
Rolki


Zaczynał jeździć aggressiv w latach 90., kiedy nie było w Polsce skateparków tylko czysta zajawka na street! Członek legendarnego @034crew, Mistrz Polski i wielokrotny medalista w jeździe na rolkach.
Z nim nie ma nudy – od dawna prowadzi zajęcia, organizuje przejazdy na rolkach przez Częstochowę, szkoli na obozach dzieci i dorosłych, Oprócz rolek kocha hokej, prowadzi akademię hokeja @rakiczestochowa. Swoją pasją chce zarażać innych, dlatego prowadzi kanał na youtube „RakuNaRolkach”, a na dodatek wydaje jedyną w Polsce gazetę rolkową @rollerSk8mag.

Michał - Kluska
BMX


Na BMX jeździ już ponad 15 lat. Instruktorem jest od 2012 roku. Przez 5 lat pracował na obozach BMX CAMP z młodzieżą w wieku o 8 do 17 lat. Był wspierany przez takie marki jak Alienation BMX, FOX, ETNIES, Zasada Rowery.
Uwielbia Street ale Park nie jest mu obcy. Poza BMX ćwiczy crossfit, dzięki wszechstronnym treningom powala mu to utrzymać formę przez cały rok i wprowadzać wiele ciekawych ćwiczeń na zajęciach BMX. Zajecia z Michałem gwarantują, że będziecie zdobywać coraz to nowe umiejętności jednocześnie bardzo dobrze się bawiąc.

Daniel - Bajkowy
deskorolka


Mistrz Polski 2023 w kategorii Bowl. Na desce jeździ już 18 lat, a od 4 lat jest czynnym instruktorem. Ksywkę Bajkowy nadali mu znajomi w 2007 i od tej pory wszyscy go tak znają. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, najważniejsze dla niego są dobra atmosfera i wspólna jazda.

faq

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś(-aś) tutaj poszukiwanej informacji, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół jest gotów pomóc i udzielić dodatkowych informacji.

Można u nas płacić gotówką, kartą, blikiem oraz online poprzez naszą aplikację z rezerwacjami (eFitnessApp).

Na początek będzie picie i drobne przekąski.

Skatepark ma powierzchnię 720 m2

Mini rampa, basen z gąbkami, Jumpbox Rezi, Funbox z grindboxem, Piramida, Quarter Pipe, Roll-in, poręcz łamana i wiele innych!